Warsztaty szydełkowania

Czas: 10:00 - 13:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Warsztaty szydełkowania – sznurkowy plecak

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las zaprasza na kolejne warsztaty szydełkowe. Tym razem szydełkowany będzie plecak. Zostanie wykonany ze sznurka bawełnianego, aby nie tracił formy, był lekki i pakowny. Taki, własnoręcznie wykonany produkt, będzie mógł towarzyszyć Państwu w wiosennych spacerach i długoweekendowych wyprawach. Na warsztacie czekać będzie gotowa instrukcja, fachowa pomoc i miłe towarzystwo.

Koszt warsztatu: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami.

Warsztaty przeznaczone są dla tych wszystkich, którzy chcą miło i kreatywnie spędzić czas. Nawet jeżeli z szydełkiem i szydełkowaniem wcześniej nie mieli do czynienia. A do tego nie potrzeba wielkich umiejętności, wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Jeżeli więc chcesz po trudach codzienności zrobić coś dla siebie, podszkolić umiejętności lub nauczyć się nowych, moje warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Ostrowska.

Zapisy:
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las