Plakat na targ wiejski w Koziegłowach na 13 kwietnia 2019

Czas: 10:00 - 14:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Wielkanocny targ wiejski

Gminny Ośrodek Kultury Sokół serdecznie zaprasza na kolejny Wielkanocny Targ Wiejski, który odbędzie się przed oraz w budynku Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. W tym roku w ramach Targu poza stoiskami z rękodziełem oraz lokalnymi specjałami zaplanowano wiele dodatkowych atrakcji. – Dla dzieci i dorosłych zaproponujemy warsztaty szydełkowe oraz warsztaty wyplatania z papierowej wikliny. Razem ze Stowarzyszeniem Sąsiedzi Koziegłowy zaprosimy wszystkich miłośników ogrodów na sąsiedzką wymianę roślin. Wspólnie z Klubem Kobiet Aktywnych zorganizujemy Wietrzenie Szaf, czyli miejsce sprzedaży i wymiany odzieży. Koło Gospodyń Wiejskich z Promnic szyć będzie poduszki w kształcie serc, które pomocne są w rehabilitacji osób zmagających się z problemami onkologicznymi.Wszystkich zainteresowanych wystawieniem się w ramach Targu i wzięciem udziału w Wietrzeniu Szaf prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres:lidka@gok-sokol.pl – informują organizatorzy.

Opublikowano: 13 kwietnia 2019