Wiesław Prządka Trio

Miejsce: Stary Bar w Chludowie

Wiesław Prządka Trio w Starym Barze w Chludowie

Muzyczna podróż od Paryża, przez Nowy Jork, po Buenos Aires

Zapraszamy na wyjątkowy koncert wirtuoza akordeonu i bandoneonu diatonicznego Wiesława Prządki z towarzyszeniem doskonałych muzyków: pianisty Rafała Karasiewicza i kontrabasisty Zbigniewa Wrombla. Podczas pełnego emocji wieczoru odwiedzimy najważniejsze stolice kulturalne świata. W zależności od miasta, z którego wywodzi się grana muzyka, Wiesław Prządka dobiera do każdego z utworów odpowiedni instrument: bandoneon, akordeon z francuskim brzmieniem musette lub akordeon jazzowy. Repertuar zawiera największe przeboje Edith Piaf i Joe Dassina, najpiękniejsze walce Paryża oraz muzykę filmową Francisa Lai. Nie zabraknie również popularnych argentyńskich tang Astora Piazzolli, a całości dopełnią kompozycje Richarda Galliano oraz największe hity Georga Garshwina.

Na tę wyjątkową muzyczną podróż zapraszamy 20 listopada o godz. 19:00 do Starego Baru w Chludowie. Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Starym Barze, Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las i filiach bibliotecznych w Chludowie i Złotnikach.

Redaktor: Weronika Frąckowiak
Opublikowano: 20 listopada 2021