XVI Koncert Noworoczny Gminy Tarnowo Podgórne

zaproszenie na koncert Noworoczny połaczony z galą Aktywni Lokalnie 11 stycznia 2020 godz. 16 w hali OSiR w Tarnowie Podgórnym

Kategoria: Kultura i sztuka

Data: 11 sty 2020

Czas: 16:00 - 18:00

Miejsce: Hala sportowa OSiR Tarnowo Podgórne

XVI Koncert Noworoczny Gminy Tarnowo Podgórne

W sobotę 11 stycznia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne odbędzie się Koncert Noworoczny połączony z galą „Aktywni Lokalnie”.
Już po raz XVI hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnowie Podgórnym zamieni się w wielką salę koncertową. Jak co roku, koncert będzie darmowy dla publiczności, wystarczy pobrać darmową wejściówkę.
Każdy z wyróżnionych w plebiscycie „Aktywni lokalnie” otrzyma statuetkę, prezent muzyczny i kwiaty.

W drugiej części koncertu Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne pod batutą Pawła Joksa przedstawi muzyczne umiejętności wraz z zaproszonymi solistami, dlatego cały koncert zatytułowano „Nasza Orkiestra i nasi soliści”. Pierwsza cześć koncertu składać się będzie z utworów klasycznych, a druga rozrywkowych. Na scenie zaprezentują się także Mażoretki Gminy Tarnowo Podgórne, przygotowane przez Gabrielę Drewniak. Usłyszymy też utwory śpiewane przez uczestników Studia Piosenki, które powstało w 2019 roku w GOK SEZAM.

Koncert Noworoczny
Hala OSiR Tarnowo Podgórne
11 stycznia, godz. 16:00

Obowiązują bezpłatne wejściówki (max. 4/os.) dostępne od 2 stycznia 2020 roku:
w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15
w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20
w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20
w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne (Wydział Obsługi Klienta i Informacji Publicznej, ul. Poznańska 115) w godzinach pracy
w Filii Urzędu Gminy w Przeźmierowie (ul. Rynkowa 75C) w godzinach pracy

Redaktor: Emilia Szulc