plakat koncertu - Zimowy, swingowy wieczór Lidia Leitgeber w Pałacu Jankowice

Czas: 16:00 - 18:00

Miejsce: Pałac Jankowice

Zimowy, swingowy wieczór- koncert

Początek nowego 2020 roku Pałac Jankowice rozpocznie koncertem kolędowym w wykonaniu Lidii Leitgeber, która przywróci w Pałacu Jankowice świąteczny nastrój.

Wesoła, spontaniczna i pięknie w kosmos zaplątana. Można by rzec człowiek orkiestra. Muzyki uczyła się w studium piosenkarskim im. Czesława Niemena w Poznaniu. Inspiracje muzyczne czerpie z muzyki minionych epok (jazz, rythm’blues, swing, soul, polska muzyka międzywojenna). Stworzyła własny, artystyczny projekt muzyczny pod nazwą Acoustic Lee.

W roli piosenkarki brała udział w telewizyjnej produkcji pt. „ Zostań Gwiazdą Kabaretu” realizowanej przez TVP Poznań. W roli aktorki oraz piosenkarki brała udział w spektaklu pt. „Koncert jesienny na dwa świerszcze” w poznańskiej Scenie na Piętrze.

Obecnie śpiewa w poznańskiej kapeli HOT LIPS w amerykańskiej stylistyce bluesowo, boogie woogie rock’n roll- owej jako jedna z trzech energicznych pin up-girls.

Podczas styczniowego koncertu w Pałacu Jankowice usłyszymy kolędy i pastorałki w jazzowych aranżacjach przy akompaniamencie Sławomira Sikory.

Serdecznie zapraszamy! 🎤 🎹 🎼

*bezpłatne wejściówki będą dostępne od 16 grudnia 2019 w godzinach otwarcia pałacu. Regulamin dystrybucji wejściówek oraz szczegółowe informacje dostępne są w biurze pałacu, na stronie: www.palacjankowice.pl oraz pod numerem telefonu: 61 10 10 400.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 5 stycznia 2020