Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Gracze LKTS w wysokiej formie

Tenisiści stołowi LKTS Luvena Luboń zapisali na swoim koncie kolejne bardzo udane występy. Dotyczy to zarówno seniorów jak i kadetów. Ci pierwsi grali w Raszkowie, w inauguracyjnym turnieju o Grand Prix Wielkopolski. W tych mocno obsadzonych zawodach Joanna Spychała zajęła drugie miejsce, a Anita Chudy była siódma. W gronie 57. startujących zawodników bardzo dobrze spisał się także Maciej Wiśniewski, który został sklasyfikowany na trzeciej pozycji. Wśród kobiet zwyciężyła Paulina Nowacka ze Stelli Niechan Gniezno, a w rywalizacji mężczyzn najlepszy okazał się Andrzej Furman z Tajfuna Ostrów.

W miniony weekend grali także kadeci. Oni również walczyli o Grand Prix Wielkopolski, tyle tylko, że w Poznaniu. W stawce ponad 90 zawodniczek i zawodników z całego regionu bardzo dobrze zaprezentowali się Natalia Piechota i Damian Pyśk, którzy stanęli na trzecim stopniu podium. W gronie kadetek Julia Gładysz była szósta, Weronika Dombka – siódma, Wiktoria Frelich została sklasyfikowana na miejscach 9-12, a Aleksandra Wasinkiewicz na pozycjach 21-24. Wśród kadetów Amadeusz Podbylski zakończył zawody na miejscach 41-48, a Mikołaj Zrol na pozycjach 49-56.

Opublikowano: 19 września 2017