Julka najlepsza w Cavaliadzie

Koń z jeźdźcem podczas zawodów

Sytuacja w Polsce i na świecie spowodowała, że nie odbyły się czwarte, finałowe zawody obecnej edycji Cavaliada Tour. Komitet organizacyjny, w porozumieniu z komisjami sportowymi Polskiego Związku Jeździeckiego, podjął zatem decyzję o przyjęciu klasyfikacji po zawodach w Krakowie, jako ostatecznych wyników sezonu.

Tym samym zawodniczka Ranczo Kołata, Julka Ganowska została zwyciężczynią cyklu Cavaliada Tour 2019/20 w kategorii Future Midi. To drugie z rzędu podium tej zawodniczki, bowiem w poprzednim sezonie, dosiadając Parysa, zajęła ona trzecie miejsce. Warto dodać, że sukcesów reprezentantów Rancza Kołata w tej prestiżowej imprezie było więcej, bo w  w sezonie 2014/15 na najwyższym stopniu podium stanęła Julia Janku na Pasjonata Amigo, a rok później drugie miejsce w Cavaliadzie zajęła Agata Kaminska i Pasjonata Parys.

Julka Ganowska (fot. Świat Koni, Ranczo Kołata Facebook)

Opublikowano: 19 marca 2020