Juniorki zgarnęły pełną pulę

juniorki lkts luboń

W Krzyżu Wielkopolskim rozegrane zostały mistrzostwa Wielkopolski juniorek w tenisie stołowym. Świetnie w tych zawodach zaprezentowały się zawodniczki LKTS Luveny Luboń. Złoto wywalczyła bowiem Zuzanna Sułek, a srebro Natalia Piechota. – Do tego piąte miejsce w turnieju zajęła Wiktoria Frelich. Dziewczyny wygrały również turniej drużynowy. Tym samym na mistrzostwach Polski juniorek, które odbędą się w Gliwicach, zagrają Zuzanna Sułek i Natalia Piechota, a także drużyna – mówi trener Piotr Ciszak.

Wcześniej o mistrzostwo Wielkopolski rywalizowały seniorki. I tam na najwyższym stopniu podium stanęła Anita Chudy. Zawodniczka LKTS Luveny w ten weekend pojechała do Sępólna Krajeńskiego, gdzie rozgrywane były młodzieżowe mistrzostwa Polski. – W grze pojedynczej, w gronie najlepszych zawodniczek w Polsce do 21 lat, Anita zajęła 33. miejsce. W deblu, grając z Alicją Gacą była 9, a w mikście, w którym jej partnerem był Kuba Bielicki, zakończyła rywalizację na 17. pozycji. Anita będzie jeszcze startowała w kategorii młodzieżowców także w kolejnym sezonie – mówi szkoleniowiec.