Kierowcy ruszyli do walki
Na Torze Poznań odbyła się 1. i 2. runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz 1. i 2. runda Wyścigowego Pucharu Polski. Przez dwa dni kierowcy najpierw toczyli walkę o najlepsze pola startowe, a potem w wielu przypadkach, trwała zacięta walka o punkty w mistrzowskiej rywalizacji.
Szczegółowe wyniki i relacja na stronie: http://www.aw.poznan.pl/imprezy2015/20150522-24sam/index.html
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 25 maja 2015
Opublikowano: 25 maja 2015
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów


