Konkurs ofert – nieodpłatna pomoc prawna

Zarząd Powiatu w Poznaniu uchwałą Nr 3538/2022 z dnia 27 października 2022 r. ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na powierzenie prowadzenia Punktów udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu poznańskiego w 2023 roku.

Organizacje pozarządowe zainteresowane złożeniem oferty konkursowej zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem o konkursie. Oferty wraz z załącznikami można składać osobiście lub drogą pocztową w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 listopada 2022 r. do godz. 12.00 w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Poznaniu, ul. Słowackiego 8, pok. 018 (decyduje data wpływu do urzędu a nie data stempla pocztowego). Ogłoszenie o konkursie oraz formularz oferty do pobrania poniżej.

Uchwała
Ogłoszenie konkursowe (pdf)