Lista zgłoszonych kandydatów do PRDPP

Lista zgłoszonych kandydatów do składu Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Powiecie Poznańskim III Kadencji spośród organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (wg. kolejności zgłoszeń)

Lp.

Anna Ohirko

Lokalni w gminie Suchy Las

Suchy Las

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego składa się z ośmiu przedstawicieli organizacji pozarządowych prowadzących działalność statutową na terenie Powiatu, z siedzibą/Kołem/Oddziałem w Powiecie, czterech przedstawicieli Rady Powiatu w Poznaniu, wskazanych przez Radę Powiatu w Poznaniu oraz czterech przedstawicieli Zarządu, wskazanych przez Zarząd.

Zgodnie z Uchwałą Nr XI/125/V/2015 Rady Powiatu w Poznaniu z dnia 28 października 2015 r. w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Powiatowej
Rady Działalności Pożytku Publicznego w powiecie poznańskim wyboru przedstawicieli Organizacji do składu Rady spośród zgłoszonych kandydatów dokonują upoważnieni przedstawiciele Organizacji, zwani dalej Delegatami, podczas Zebrania Wyborczego przedstawicieli Organizacji z powiatu, przy czym:

a) każda Organizacja z terenu powiatu może zgłosić jednego Delegata do oddania głosu w jej imieniu;

b) Delegatem może być członek zarządu Organizacji lub każda inna osoba upoważniona przez zarząd Organizacji lub inne właściwe statutowe władze, w tym zgłoszony kandydat do składu Rady;

c) upoważnienie Delegata do oddania głosu winno być podpisane przez osoby upoważnione do składania oświadczeń woli w imieniu Organizacji. Wzór upoważnienia Delegata załączony jest poniżej.

Termin Zebrania Wyborczego określa się na 9 września (piątek) o godz. 16:00 w Sali sesyjnej (III piętro) Starostwa Powiatowego w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań. Zapraszamy przedstawicieli Organizacji z powiatu do wzięcia udziału w Zebraniu.

Redaktor: Anna Skalska
Opublikowano: 2 września 2022