Mateusz Gibki nagrodzony przez powiat (17.04.2019)

Logo Puls Gminy- Gmina Dopiewo

Powiat Poznański po raz kolejny docenił sportowców oraz ich trenerów. – To już tradycja, że nagradzamy najlepszych. W tym przypadku tych, którzy w minionym roku osiągnęli znakomite wyniki na krajowych i zagranicznych arenach. Bo też sukcesów nie brakowało – mówił Tomasz Łubiński podczas uroczystości w Starostwie Powiatowym w Poznaniu. – Cieszymy się, że młodzież chce uprawiać sport i jest konsekwentna w dążeniu do celu – dodał wicestarosta poznański.

Nagrodę Sportową Powiatu Poznańskiego dla osoby fizycznej osiągającej wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym, tak jak w poprzednich latach, wręczono w czterech kategoriach wiekowych: młodzik, junior młodszy, junior starszy oraz młodzieżowiec. Uhonorowano także trenerów.

Puls Gminy Dopiewo

Opublikowano: 18 kwietnia 2019