Młodzież LKTS jest w formie

Julia Gładysz LKTS Luboń

W Czempiniu odbył się tradycyjny turniej TOP 8 dla czołowych, młodzieżowych tenisistów stołowych z Wielkopolski. W każdej kategorii wiekowej występuje w nim po ośmiu najlepszych graczy w regionie. Bardzo dobrze w tym elitarnym towarzystwie spisali się reprezentanci Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego Luvena. Zawodnicy z powiatu poznańskiego aż trzykrotnie stawali bowiem na najwyższym stopniu podium.

– Wśród juniorek najlepsza okazała się  Zuzanna Sułek, w gronie kadetek triumfowała Julia Gładysz, a Patrycja Frelich nie miała sobie równych w rywalizacji młodziczek. Bardzo dobre, drugie miejsce wśród juniorek  zajęła też Natalia Piechota, podobnie jak Bartek Sułek w żakach. Oprócz tego w Czempiniu wystąpili Kacper Zrol, Wiktoria Frelich, Filip Borowiak oraz i Damian Pyśk. Ten ostatni startował aż o dwie kategorie wyżej. Dzięki temu zebrał kolejne doświadczenia – opisuje trener Piotr Ciszak.

Julia Gładysz była najlepsza wśród kadetek (Fot. LKTS Luboń)

Opublikowano: 21 kwietnia 2019