Moc atrakcji w Deli Parku

dzień dziecka w deli parku

Pod patronatem Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego miniony weekend w Deli Parku z pewnością pozostanie na długo w pamięci odwiedzających dzieci i dorosłych. Z okazji niedawnego Dnia Dziecka obiekt, jak zwykle zresztą, przygotował ciekawy program i masę niespodzianek dla swoich gości. Oczywiście oprócz stałych atrakcji, m.in. takich jak EkoStrefa, Strefa Prehistorii, Gigantycznych Owadów, Mini Zoo, czy nieustająco będące numerem jeden dla najmłodszych odwiedzających dmuchane place zabaw. W sobotę odbył się bowiem spektakl na świeżym powietrzu, a także z wizytą pojawił się szczudlarz, prezentujący zabawne sztuczki. Niedziela z kolei była dniem w całości wypełnionym animacjami i zabawami oraz malowaniem buziek najmłodszych gości. Każdy zatem znalazł coś dla siebie. Imprezę wsparł powiat poznański.

Autor: Agata Mazurkiewicz

Opublikowano: 5 czerwca 2023