Na szosie i na torze

Radosław Frątczak

Zawodnicy Klubu Kolarskiego Tarnovia Tarnowo Podgórne mają już za sobą pierwsze, poważne starty w sezonie 2021. I to zarówno na szosie, jak i na torze. W Brnie podczas Pucharu Czech, na trasie Brno – Velka Bites – Brno na trzynastym miejscu uplasował się Mateusz Kostański. Oprócz niego w tych zawodach startowali również Adam Kuś, Jan Łamaszewski, Miłosz Ośko oraz Jakub Musialik. Wygrał Michael Kurkle z grupy Elkov – Author. Ciekawie było też w belgijskim Ghent, gdzie odbyły się torowe zawody Belgian Open Truck Meeting. Wystartował tam Radosław Frątczak, który razem z byłym zawodnikiem KK Tarnovia Filipem Prokopyszynem zajął dziewiąte miejsce w madisonie U-23 i był też czternasty w wyścigu scratch.

Radosław FrątczakRadosław Frątczak (fot. KK Tarnovia Facebook)

Opublikowano: 20 kwietnia 2021