Nagrody z kultury rozdane

29 czerwca 2016 roku o godzinie 10.00 w sali sesyjnej (319) Starostwa Powiatowego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród powiatu poznańskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury za rok 2015.

Przewodniczący Rady Powiatu w Poznaniu, pan Piotr Burdajewicz oraz Starosta Poznański, pan Jan Grabkowski wręczyli 3 nagrody finansowe oraz wyróżnienie w postaci nagrody rzeczowej.

Nagrody mogły otrzymać osoby fizyczne, prawne oraz podmioty zamieszkałe lub mające siedzibę na terenie powiatu poznańskiego i działające na jego rzecz. Mogą być one przyznawane w szczególności twórcom, artystom, organizatorom i promotorom działalności kulturalnej, popularyzatorom kultury, pracownikom instytucji kultury, nauczycielom szkół artystycznych oraz podmiotom prowadzącym działalność kulturalną.

Redaktor: Administrator strony
Opublikowano: 29 czerwca 2016