O wsparciu Unii dla powiatu

gazeta skan

– Ludzie, którzy próbują nam wmówić, że bez Unii Europejskiej będzie żyło się nam lepiej, są kompletnie pozbawieni wyobraźni i świadomości, o dojrzałości intelektualnej nie wspominając – mówi Jan Grabkowski, starosta poznański i wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Metropolia Poznań w rozmowie z redaktorem Tomaszem Cylką, którą można przeczytać w poznańskim wydaniu “Gazety Wyborczej”.

– Mógłbym długo wymieniać projekty, które bez dotacji unijnej nie mogłyby służyć naszym mieszkańcom. Unia przeniosła nas w inne miejsce, dała poczucie, że jesteśmy sercem Europy. Co więcej, pozbawiła nas kompleksów – dodaje starosta. Cały wywiad zatytułowany “Prawie ćwierć miliarda złotych z Unii dla powiatu poznańskiego. Nowe drogi i tunele, szkoły i szpitale” można przeczytać TUTAJ.

Opublikowano: 30 stycznia 2022