Pantery kończą przygodę z PP

Piłkarki ręczne Panter Dopiewo

W Dopiewie rozegrano finał wojewódzki Pucharu Polski kobiet w piłce ręcznej. Tym samym miejscowe Pantery miały okazję rywalizować z wyżej notowanymi, I-ligowym drużynami z Poznania i Gniezna. – I to właśnie te dwie ekipy zmierzyły się w pierwszym meczu turnieju. Lepsza w tej konfrontacji okazała się drużyna z pierwszej stolicy Polski. W kolejnym spotkaniu zagraliśmy już z poznaniankami i po bardzo zaciętym meczu przegraliśmy 14:17 – relacjonuje strona klubu z Dopiewa.

– To był jednak niezły mecz w naszym wykonaniu. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że kilka dziewcząt z powodów zdrowotnych nie grało. Niestety, w tym spotkaniu kontuzji doznała nasza czołowa zawodniczka, Joanna Korytowska. Już bez niej w składzie, zmęczone Pantery nie były w stanie podjąć walki w ostatnim meczu z Gnieznem i wyraźnie przegrały. Wielkopolskę w następnym etapie Pucharu Polski będzie zatem reprezentował zespół MKS PR Urbis Gniezno, któremu gratulujemy. My natomiast dziękujemy kibicom, na których jak zawsze mogliśmy liczyć – czytamy na stronie Panter.

Zdjęcia: Pantery Dopiewo Facebook

Opublikowano: 29 września 2019