Piknik rodzinny w Owińskach

Szósta edycja pikniku rodzinnego w Owińskach

W Owińskach odbyła się szósta edycja pikniku rodzinnego, organizowanego przez kibiców Lecha z Fan Clubu Owińska, zrzeszonych w Stowarzyszeniu Niebiesko-Białe Owińska. Imprezę wsparli również m.in. Rada Sołecka w Owińskach, Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej Akwen w Czerwonaku, a także powiat poznański. – Pogoda dopisała i na stadionie w Owińskach pojawiło się sporo rodzin z dziećmi. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje, m.in. zamki dmuchane, trening zumby, paintball, malowanie twarzy, zajęcia na trampolinach czy też przejażdżka quadami. Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak loteria z nagrodami. Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku serdecznie dziękujemy – mówi Robert Maciejewski, prezes FC Owińska.

Opublikowano: 25 czerwca 2019