Piknik w stylu lat 20-tych

Uczestnicy pikniku w stylu lat dwudziestych

W Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach odbył się piknik integracyjny zorganizowany w ramach projektu „Aktywność i samodzielność w powiecie poznańskim”. Wśród licznie przybyłych gości pojawili się uczestnicy: WTZ Promyk, WTZ Baranowo, WTZ Pobiedziska, WTZ Drzązgowo, WTZ Swarzędz oraz WTZ Owińska.

W imieniu starosty poznańskiego powitali ich członek Zarządu Powiatu w Poznaniu, Antoni Kalisz oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rrodzinie, Elżbieta Bijaczewska. Uczestnicy imprezy zaprezentowali się w konkursie taneczno-wokalnym, podczas którego przedstawili wcześniej przygotowane scenki do utworów z lat 20-tych oraz 30-tych. Całość występów uświetnił profesjonalny pokaz taneczny oraz wspólna nauka tańca nawiązującego do lat 30-tych. Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przygotowali również poczęstunek, w postaci zdrowych przekąsek amerykańskich.

Autor: Jakub Jeżewski

Opublikowano: 18 października 2019