Powiat Poznański „Pałac ze sztuką” (19.06.2019)

Logo Brawo Senior

Koncert muzyki operowej i filmowej, przedstawienia teatralne i warsztaty taneczne. To wszystko oraz inne atrakcje czekają na uczestników imprezy w Nieszawie koło Murowanej Gośliny.

Lato sprzyja imprezom plenerowym. Dlatego warto wybrać się, również ze swoimi wnukami, na niecodzienną imprezę. W dużym parku przylegającym do pałacu w Nieszawie będzie sporo atrakcji. Na początek odbędą się warsztaty taneczne z Blanką Rishe, która poprowadzi naukę kilku tańców z różnych kręgów kulturowych. Następnie będzie można wysłuchać muzyki operowej, operetkowej, musicalowej i filmowej. Wykonawcami będą Agnieszka Sokolnicka, Giselle Czureja oraz Wojciech Sokolnicki. Podczas imprezy odbędą się również dwa spektakle teatralne w wykonaniu Asz Teatru. Pierwszym będzie bajka dla dzieci, a drugim musical na motywach przedwojennych filmów komediowych. Dla uczestników przygotowano darmowe kiełbaski i parowane pyry z gzikiem po poznańsku.

Impreza odbędzie się w niedzielę 30 czerwca w parku przy pałacu w Nieszawie koło Murowanej Gośliny. Rozpocznie się o godz. 11.30. i potrwa do 18.00. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem jest Fundacja ARS BONITAS przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Powiatu Poznańskiego.

Brawo Senior

Opublikowano: 26 czerwca 2019