Rozstrzygnięcie konkursu ofert – Zdrowy Senior

Zarząd Powiatu w Poznaniu uchwałą nr 3416/2022 z dnia 29.08.2022 r. zatwierdził wynik konkursu ofert powierzając realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego pn. „Zdrowy Senior – warsztaty profilaktyczno-edukacyjne” w 2022 r. Fundacji PETRA senior, z siedzibą w Poznaniu, przy
ul. Poznańskiej 19.

W ramach zadania zostaną przeprowadzone w 6 gminach powiatu poznańskiego tj. Buk, Dopiewo, Komorniki, Luboń. Puszczykowo, Stęszew warsztaty profilaktyczno-edukacyjne dotyczące zaburzeń poznawczych, depresji, udarów i powikłań neurologicznych po chorobie COVID-19, adresowane  do osób po 60 roku życia, zamieszkałych w powiecie poznańskim oraz ich opiekunów.

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów zostaną zamieszczone w najbliższym czasie. Zadanie finansowane z budżetu powiatu poznańskiego.

Opublikowano: 29 sierpnia 2022