Menu główne
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Facebook
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Fundusze Europejskie
Kalendarz imprez
<< Kwi 2019 >>
ponwtśrczwptsobnie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Relacje

Targi Tour Salon

Zakończyły się Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2019. W uroczystym otwarciu imprezy wziął udział między innymi wicestarosta poznański Tomasz Łubiński. Tour Salon każdego roku gromadzi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność, zarówno profesjonalistów podczas dwóch pierwszych dni branżowych, jak i klientów indywidualnych, szukających pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Tak jak w poprzednich latach na Tour Salon można było znaleźć wspólne stoisko Powiatu Poznańskiego oraz Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

– Jak zwykle mieliśmy przygotowanych sporo materiałów promocyjnych. Nowością były na przykład ulotki na temat Certyfikowanych Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego ze specjalnym kodem QR, za pomocą którego można “ściągnąć” z naszej strony wszystkie przewodniki w wersji pdf. Atrakcji było jednak zdecydowanie więcej – zapewnia Natalia Siejek z Wydziału Promocji i Aktywności Społecznej Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

Targi Tour Salon były też miejscem szerokiej prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, a także spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży. Były także spotkania z podróżnikami i blogerami, między innymi Tomaszem Zubilewiczem oraz Jarosławem Kuźniarem. W ramach targów przygotowano także wydarzenia specjalne takie jak Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń Festiwal Podróżników, Najlepsza lekcja ever! czy też Nepal jakiego nie znacie.

 

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 28 stycznia 2019


Ogłoszenia Komunikaty

Archiwum