Walczyli o medale w Sobocie

Młodzi zawodnicy tenisa ziemnego w CTS Sobota

Na kortach Centrum Tenisowego Sobota, w gminie Rokietnica, rozegrano drużynowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn. W rywalizacji seniorów na drugim stopniu podium stanęli reprezentanci Grunwaldu Poznań grający w składzie: Karol Drzewiecki, Szymon Walków, Andrzej Kapaś i Paweł Kaliszewski. Poznaniacy w finale przegrali z UKS Beskidy Ustroń.

Rywale zagrali z bardzo mocnym składzie, ponieważ w ich zespole znaleźli się Jaroslav Pospisil, Paweł Ciaś, Grzegorz Panfil, Mateusz Kowalczyk oraz Piotr Matuszewski. W zmaganiach kobiet złoto trafiło do ekipy Fundacji Szczecińska Akademia Tenisowa. Piąte miejsce zajęły zawodniczki AZS- Poznań, a szóste Pobiedziskiego Klubu Tenisowego . Ten ostatni zespół bronił honoru powiatu poznańskiego.

Reprezentanci Grunwaldu Poznań zdobyli w Sobocie srebrny medal (Fot. Wielkopolski Tenis)

Opublikowano: 26 marca 2019