Witamy jesień w Wierzenicy

logo PTTK

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze: Koło „Łaziki” Swarzędz oraz Oddział Środowiskowy Poznań – Nowe Miasto im. Franciszka Jaśkowiaka zapraszają do wzięcia udziału w rajdzie pod nazwą „Witamy jesień w Wierzenicy”.

Jego uczestnicy będą mogli m.in. zwiedzić zabytkowy drewniany kościół pw. św. Mikołaja w Wierzenicy oraz kryptę Cieszkowskich. Będzie też konkurs wiedzy krajoznawczej o Auguście Cieszkowskim i gminie Swarzędz. Dla uczestników przygotowano cztery rodzaje tras: autokarowo-pieszą, pieszą, rowerową oraz dowolna. Wszystkie one są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Meta rajdu, który zaplanowano na 28 września, ulokowana będzie na placu przy kościele w Wierzenicy. Więcej informacji w załączniku.

Rajd Jesień w Wierzenicy 2019

Opublikowano: 17 września 2019