Witamy Jesień w Wierzenicy

logo PTTK

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze: Koło Osiedlowe „Łaziki” przy Spółdzielni Mieszkaniowej Swarzędz oraz Oddział Środowiskowy Poznań – Nowe Miasto im. Franciszka Jaśkowiaka zapraszają na tradycyjny rajd „Witamy Jesień w Wierzenicy”. Imprezę zaplanowano na sobotę, 26 września.

Dla uczestników przygotowano kilka rodzajów tras, w tym autokarowo-piesze, rowerowe, dowolne oraz piesze. Wszystkie one są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Uczestnicy otrzymają także m.in. znaczek rajdowy, ciepły posiłek, czy też możliwość zwiedzania zabytkowego drewnianego Kościoła pw. Św. Mikołaja w Wierzenicy oraz krypty Cieszkowskich. Przewidziano również konkurs wiedzy krajoznawczej o Auguście Cieszkowskim i gminie Swarzędz. Meta rajdu ulokowana będzie na placu przy Kościele w Wierzenicy. Więcej informacji w załączniku.

Rajd Jesień w Wierzenicy 2020

Opublikowano: 21 września 2020