Zamknięta droga na odcinku Kleszczewo-Szczodrzykowo

W związku z prowadzeniem robót budowlanych przy drodze wojewódzkiej nr 434 na odcinku Kleszczewo-Szczodrzykowo, na skutek samoistnego oberwania skarpy nastąpiło zarwanie się jezdni na przepuście w obrębie Zalewu w Szczodrzykowie. Ze względów bezpieczeństwa w trybie natychmiastowym droga została zamknięta dla ruchu pomiędzy skrzyżowaniami DW 434 i ul. Poznańską a skrzyżowaniem DW 434 z m. Śródka.

Generalny Wykonawca zadania w trybie pilnym przystąpił do usunięcia awarii w celu jak najszybszego przywrócenia ruchu. Nadmieniamy, iż w związku z zaistniałą sytuacją w ciągu dnia na skrzyżowaniach użytkownicy drogi informowani będą o zamkniętym odcinku przez pracowników wykonawcy, natomiast w godzinach nocnych zostaną ustawione zapory drogowe z zakazem wjazdu w celu zachowania procedur bezpieczeństwa.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Kórnik

Opublikowano: 24 października 2022