Zebrali cenne doświadczenie

Natalia Piechota

W Gnieźnie odbył się X Ogólnopolski Memoriał im. Jarosława Maćkowiaka w tenisie stołowym. To najbardziej prestiżowy i największy turniej organizowany w Wielkopolsce. W stawce blisko stu zawodników wystartowali także reprezentanci LKTS Luvena Luboń: Aleksandra Nowak, Natalia Piechota, Natasza Adamczyk, Michał Deigsler, Grzegorz Nowak, Kamil Kostyk i Kacper Zrol.

– W imprezie startowało sporo osób grających na co dzień w rozgrywkach centralnych. Tym bardziej cieszy, że nasi zawodnicy pokazali się w tych zawodach z bardzo dobrej strony. Najlepiej zaprezentowała się Natalia Piechota, która zajęła drugie miejsce w kategorii kobiet open, ulegając tylko czołowej zawodniczce I ligi, Alicji Łebek z UKS Chrobry Międzyzdroje – relacjonuje trener Piotr Ciszak.

W tej samej kategorii piąta była Ola Nowak, a młodziutka Natasza Adamczyk została sklasyfikowana na miejscach 17-24. W rywalizacji mężczyzn do 35 lat piąty był Kamil Kostyk, a w czołowej szesnastce uplasował się jeszcze Michał Deigsler. Grzegorz Nowak oraz Kacper Zrol zostali sklasyfikowani na lokatach 25-32. – Ważne, że nasi reprezentanci zebrali cenne doświadczenie i odnieśli kilka cennych zwycięstw – dodaje szkoleniowiec.

Natalia PiechotaNatalia Piechota zajęła w Gnieźnie drugie miejsce (fot. LKTS Facebook)

Opublikowano: 8 czerwca 2021