Zmiana przy powstającym węźle Grunwaldzka

Od marca na granicy Poznania i Plewisk trwa budowa węzła przesiadkowego z bezkolizyjnym przejazdem pod torami kolejowymi. Ze względu na postęp prac, konieczna jest zmiana organizacji ruchu, która wprowadzona zostanie 29 sierpnia (poniedziałek)w godzinach porannych.

Wykonawca inwestycji przystępuje do robót związanych z przebudową ul. Piwoniowej. Rozpocznie od prac sieciowych na skrzyżowaniu ul. Piwoniowej i Szarotkowej. Z tego względu od 29 sierpnia ul. Piwoniowa zostanie wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Szarotkowej.

Objazdy przewidziano ulicami Szarotkową i Frezjową do Piwoniowej lub Krokusową i Stokrotkową. Piesi będą mogli obejść wyłączone skrzyżowanie przez ul. Grunwaldzką i Szarotkową, gdyż nie będzie możliwości przejścia wzdłuż Piwoniowej na odcinku, na którym prowadzone będą prace. Natomiast dojście oraz dojazd do posesji zostaną zachowane.

Prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie.

Źródło: Poznańskie Inwestycje Miejskie

Opublikowano: 24 sierpnia 2022