MenuMenu główne
Powiat PoznańskiOgłoszenia Komunikaty

Szczepienie przeciw HPV – II dawka

„Program polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)” w 2023 roku. Szczepienie przeciw HPV – II dawka.

Informujemy rodziców/opiekunów prawnych dzieci z rocznika 2009, które przyjęły pierwszą dawkę szczepionki w ramach „Programu polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)”, że w grudniu w siedzibie Wykonawcy Programu tj. firmy Edictum Plus (Poznań, ul. Mickiewicza 31) zostały uruchomione dyżury podczas, których mogą zostać zaszczepione dzieci, które z przyczyn losowych nie przyjęły jeszcze drugiej dawki szczepionki. W tym celu należy zarezerwować wizytę na szczepienie poprzez kalendarz udostępniony na stronie internetowej firmy Edictum Plus.

Jednocześnie informujemy, że ostatni termin podania drugiej dawki szczepionki, wskazany przez Wykonawcę Programu, to 20.12.2023 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Realizatorem Programu tj. firmą Edictum Plus pod nr tel.: 573 149 181, 789 901 542.

„Program polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)” finansowany jest ze środków budżetowych Powiatu Poznańskiego.

plakat

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 14 grudnia 2023