14-latki grały w Sobocie
Na kortach Centrum Tenisowego Sobota w gminie Rokietnica odbyły się eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy. W zmaganiach uczestniczyły zawodniczki w wieku do lat 14 z takich krajów jak: Polska, Belgia, Szwajcaria, Grecja, Turcja, Norwegia, Estonia i Hiszpania. W reprezentacji Polski wystąpiła między innymi Antonina Czajka, reprezentująca na co dzień Akademię Tenisową Angelique Kerber z Puszczykowa. Biało-czerwone ostatecznie zajęły piąte miejsce, a turniej wygrała drużyna z Hiszpanii. Imprezę, która uzyskała uznanie federacji Tennis Europe, wsparł m.in. powiat poznański.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 6 lipca 2021
Opublikowano: 6 lipca 2021
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów







