Trzy medale Alfy-Vector
W Lesznie odbyły się mistrzostwa Polski w kręglarstwie klasycznym. Na starcie nie mogło tam oczywiście zabraknąć reprezentantów Alfy-Vector Tarnowo Podgórne. Zawodniczki i zawodnicy z powiatu poznańskiego spisali się bardzo dobrze, trzykrotnie stając na podium. Najlepszy wynik osiągnął Dawid Strzelczak, który wywalczył srebrny medal w rywalizacji indywidualnej. Ten sam zawodnik zdobył również brązowy medal w turnieju par, w którym występował razem z Tomaszem Masłowskim. Trzecie miejsce w parach zajęły także Dominika Zygarłowska i Aleksandra Bonk.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 16 maja 2022
Opublikowano: 16 maja 2022
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów


