Zebraliśmy blisko 11 litrów krwi (01.10.2023)
W Starostwie Powiatowym w Poznaniu siódmy już raz zbieraliśmy krew. Krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, który przez kilka godzin stał na parkingu przy ul. Kraszewskiego, odwiedziło 31 osób, w tym 17 pracowników Starostwa Powiatowego. Krew oddały 24 osoby.
Dzięki temu zebrano 10,800 litrów krwi. Dodatkowo jedna osoba została dawcą szpiku. – Jesteśmy bardzo wdzięczni za zainteresowanie i chęć wsparcia osób potrzebujących. Krew, to przecież najcenniejszy dar, jaki można ofiarować innym – powiedział starosta poznański Jan Grabkowski.
PAP
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 4 października 2023
Opublikowano: 4 października 2023
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów