Dziewczyny powalczą o awans
Na czterech wielkopolskich stadionach zostaną rozegrane mecze drugiej rundy kwalifikacyjnej do mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet do lat 17, które za kilka miesięcy odbędą się w Szwecji. Reprezentacja Polski o awans powalczy z Macedonią Północną, Danią i Szkocją. Z tymi pierwszymi biało-czerwone zmierzą się w środę, 13 marca na boisku w Swarzędzu. Początek spotkania o godz. 14.00. Drugie ze swoich spotkań – ze Szkocją, Polki rozegrają w sobotę, 16 marca o godz. 14.00 w Plewiskach. Pozostałe mecze odbędą się we Wrześni i Śremie. Wstęp na wszystkie spotkania wolny. Więcej informacji na plakacie.

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 7 marca 2024
Opublikowano: 7 marca 2024
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów