SuperRolnik 2015: Wygrała kobieta!
Głos Wielkopolski, 5 października 2015
Głos Wielkopolski uhonorował trzech najlepszych gospodarzy regionu. SuperRolnikiem Wielkopolski 2015 została Arleta Linka z Dębienka z gminy Stęszew w powiecie poznańskim. Drugie i trzecie miejsce zajęli: Bogdan Królik z Chrzypska Wielkiego (gmina Chrzypsko Wielkie, powiat międzychodzki) i Maciej Oko ze Stróżewa (gmina Chodzież, powiat chodzieski). Uroczyste podsumowanie plebiscytu odbyło się wczoraj podczas Jesiennych Targów Rolno-Ogrodniczych AGROMARSZ organizowanych w Centrum Edukacyjno–Wystawowym w Marszewie przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.
Cały tekst: www.gloswielkopolski.pl/artykul/8966785,superrolnik-wielkopolski-2015-wygrala-kobieta,id,t.html
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 6 października 2015
Opublikowano: 6 października 2015
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów