Oddział kardiologiczny w Puszczykowie
Radio Merkury, 21 października 2015
Szpital w Puszczykowie, prowadzony przez powiat poznański, otwiera nowo wyremontowany oddział kardiologiczny. Dziś było uroczyste przecięcie wstęgi, pacjenci skorzystają z nowych pomieszczeń lada dzień. Oddział powiększył się z ponad 40 do 75 łóżek. Pacjenci będą mieć lepsze warunki – w każdym pokoju jest teraz łazienka. Szpital kupił też specjalistyczny sprzęt, m.in. nowoczesne łóżka do intensywnej opieki medycznej.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 22 października 2015
Opublikowano: 22 października 2015
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów