Ograniczenie dostaw wody w gm. Swarzędz i Koziegłowach
W związku z włączaniem do eksploatacji nowopowstałego odcinka magistrali wodociągowej na terenie części gm. Swarzędz i gm. Czerwonak wystąpi obniżenie ciśnienia wody, miejscami brak dostaw. Prace rozpoczną się w sobotę, 1 marca, o godz. 22 i potrwają całą dobę.
Włączany do sieci rurociąg wybudowano w ul. Wacława z Szamotuł w Gruszczynie. Prace rozpoczną się w godzinach nocnych, żeby możliwie ograniczyć niedogodności dla klientów. Obniżone ciśnienie wody aż do całkowitego zaniku na wyższych piętrach wystąpi na obszarze:
GMINA SWARZĘDZ:
- Wierzenica
- Wierzonka
- Janikowo
- Kobylnica (obszar położony na północ od torów PKP)
GMINA CZERWONAK:
- Koziegłowy
Prosimy o przygotowanie zapasów wody i przepraszamy za utrudnienia.
Autor: Dział Komunikacji Aquanet S.A.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 26 lutego 2025
Opublikowano: 26 lutego 2025
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów