IV Ogólnopolskie Igrzyska Kół Gospodyń Wiejskich
15 czerwca w Jarocinie, w Parku im. mjr. Gorzeńskiego odbędą się IV Ogólnopolskie Igrzyska Kół Gospodyń Wiejskich. – W tym roku, oprócz rywalizacji sportowo-rekreacyjnej, przygotowujemy wiele wydarzeń towarzyszących, mających na celu integrację oraz przede wszystkim, dobrą zabawę. W programie m.in. I Biesiada Kół Gospodyń Wiejskich, prezentacja stoisk, wybór Miss Igrzysk, Jarmark Wielkopolski, strefa zdrowia ,miasteczko dziecięce z festiwalem i dmuchańce – informują organizatorzy.Więcej informacji, w tym regulamin, w załączniku.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 14 maja 2025
Opublikowano: 14 maja 2025
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów