Można dołożyć cegiełkę do budowy Muzeum
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego wraz z Wielkopolskim Muzeum Niepodległości zdecydowało się na emisję specjalnych cegiełek w postaci bonów pamiątkowych. W ten symboliczny sposób chce uspołecznić proces budowy nowej siedziby Muzeum. Poniżej pismo Marka Woźniaka, marszałka województwa wielkopolskiego.
Pismo od Marszałka Województwa Wielkopolskiego
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 11 lipca 2025
Opublikowano: 11 lipca 2025
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów