Strona główna > W mediach o nas > Głos Wielkopolski > Piotr Kubicz laureatem konkursu „Policjant, który pomógł”
Piotr Kubicz laureatem konkursu „Policjant, który pomógł”
Głos Wielkopolski, 5-6 lipca 2014
Pan Kubicz jest detektywem z komisariatu w Kostrzynie Wielkopolskim. W ogólnopolskim konkursie „Policjant, który pomógł”, który jest organizowany przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” został jednym z pięciu laureatów. Konkurs ma nagradzać i popularyzować postawy policjantów szczególnie mocno zaangażowanych w pomoc pokrzywdzonym osobom.
Opracował: Tomasz Skupio
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 11 lipca 2014
Opublikowano: 11 lipca 2014
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów