Podsumowanie sezonu w Kórniku
Głos Wielkopolski, 5 grudnia 2017
Największa grupa kolarska w Wielkopolsce, Mróz Jedynka Kórnik podsumowała sezon na specjalnej gali. Przez rok przybyło jej tytułów i… młodzieży. W poprzednich latach kolarze i kolarki z Kórnika odbierając nagrody stawali w jednym rzędzie, tym razem laureatów trzeba było podzielić na kategorie wiekowe. Trudno się jednak dziwić, skoro w klubie trenuje na co dzień 42 zawodników i zawodniczek w wieku 10-22 lata. – W ciągu 18 lat istnienia klubu zdobyliśmy 4 medale MŚ, 19 krążków ME i 397 razy nasi zawodnicy stawali na podium MP. To naprawdę imponujący dorobek, który znacząco został powiększony właśnie w mijającym roku – zauważył Maciej Brylewski, prezes kórnickiego klubu.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 6 grudnia 2017
Opublikowano: 6 grudnia 2017
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów