Plac już otwarty
17 grudnia, w obecności mieszkańców Murowanej Gośliny odbyło się uroczyste otwarcie placu Powstańców Wielkopolskich po rewitalizacji. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali burmistrz Dariusz Urbański, przewodniczący Rady Miasta Konrad Strykowski, powiatowy konserwator zabytków Wiesław Biegański oraz Ryszard Zbyl wykonawca inwestycji. Poświęcenia placu dokonał ks. Sławomir Jessa.
Autor: Monika Paluszkiewicz
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 18 grudnia 2017
Opublikowano: 18 grudnia 2017
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów










