Podpisanie umowy w szpitalu
31 stycznia o godz. 13.00 podpisania zostanie umowa z wykonawcą drugiego etapu budowy bloku operacyjnego w Szpitalu w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego. Uroczystość odbędzie się w sali wykładowej budynku konferencyjnego na terenie szpitala.
Ta niezwykle ważna inwestycja umożliwi wybudowanie nowoczesnego bloku operacyjnego wraz z centralną sterylizatornią. Powstały dzięki temu nowoczesny obiekt zapewni znakomite warunki pracy lekarzom, pielęgniarkom i przede wszystkim pacjentom. Co równie istotne, umiejscowi puszczykowską lecznicę w ścisłej czołówce najnowocześniejszych szpitali w Wielkopolsce!
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 25 stycznia 2018
Opublikowano: 25 stycznia 2018
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów