Do Szwajcarii Żerkowskiej…
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Środowiskowy Poznań-Nowe Miasto im. Franciszka Jaśkowiaka zaprasza na VII Wycieczkę z Włodzimierzem Łęckim pod nazwą „Szwajcaria Żerkowska”, która odbędzie się 23 czerwca. W jej trakcie będzie można zwiedzić Dębno, Żerków, Brzostków, Śmiełów, Pyzdry, Miłosław oraz Wrześnię. Planowany przyjazd do Poznania w późnych godzinach wieczornych około 20.00. Więcej informacji w załączniku.
Wycieczka z Włodzimierzem Łęckim
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 7 czerwca 2018
Opublikowano: 7 czerwca 2018
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów