Można będzie oddać krew
Starosta poznański Jan Grabkowski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału oraz zaangażowania się w zbiórkę krwi. Zaplanowano ją na 6 listopada. Tego dnia, w godz. 9.00-14.00, na parkingu Starostwa Powiatowego w Poznaniu (od ul. Kraszewskiego) stanie specjalny krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Krew będzie można oddać także w Zespole Szkół w Bolechowie. Tam bowiem odbędzie się kolejna odsłona akcji „Przelej krew dla Niepodległej – 100 litrów krwi na 100-lecie Odzyskania Niepodległości i Powstania Wielkopolskiego”. Odbędzie się ona także 6 listopada, w godz. 9.00-14.00.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 30 października 2018
Opublikowano: 30 października 2018
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
