Wrzuć misia na boisko
Zapraszamy na mecz 2. Ligi Koszykówki Kobiet między UKS Lider Swarzędz i MUKS Bydgoszcz. W jego trakcie odbędzie się akcja pod nazwą „Wrzuć misia na boisko”. Na czym będzie ona polegać? – W przerwie meczu kibice będą mogli wrzucać na parkiet pluszaki, które później koszykarki przekażą do Swarzędzkiego Pogotowia Ratunkowego. Maskotki będą wręczane małym pacjentom podczas transportu karetką pogotowia, żeby w tej trudnej chwili rozproszyć złe myśli – mówi Marcin Madanowski, kierownik klubu. Starcie Lidera z MUKS odbędzie się 2 grudnia o godz. 18.00 w hali SCSiR.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 27 listopada 2018
Opublikowano: 27 listopada 2018
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
