Bezpłatne badania
W piątek 1 lutego Fundacja „Z uśmiechem przez życie” organizuje bezpłatne, profilaktyczne badania „Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa” dla pacjentów, pod kątem występowania nowotworów jamy ustnej.
W tym dniu zostaną przeprowadzone badania kontrolne stanu uzębienia osób zgłaszających się do gabinetu oraz badania przesiewowe w kierunku występowania zmian patologicznych na błonie śluzowej jamy ustnej szczególnie u pacjentów z grupy wysokiego ryzyka tj.:
– osób palących
– osób nadużywających alkoholu
– osób powyżej 40 roku życia
– osób z uwarunkowaniami genetycznymi
Zapisy odbywają się wyłącznie pod numerem telefonu: 602 528 748 a badania przeprowadzone zostaną w Poznaniu przy ul. Juwenalisa 62.
Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 25 stycznia 2019
Opublikowano: 25 stycznia 2019
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów