Juniorzy zagrają w Luboniu
Luboń będzie gospodarzem trzeciego turnieju z cyklu o Grand Prix Polski juniorek i juniorów w tenisie stołowym. – Nasz klub reprezentować będzie Zuzanna Sułek – mówi Mariusz Pyśk, trener I-ligowej LKTS Luveny Luboń. 15-letnia zawodniczka z powiatu poznańskiego faworytką turnieju nie będzie, bo też przyjdzie jej rywalizować z dużo bardziej doświadczonymi rywalkami. We własnej sali na pewno spróbuje jednak powalczyć o czołowe lokaty. Tym bardziej, że w ostatnim czasie jest w naprawdę bardzo wysokiej formie, o czym mogą świadczyć jej znakomite wyniki w lidze. Najlepsi polscy zawodnicy młodego pokolenia rywalizować będą w dniach 8-10 marca w hali Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 5 marca 2019
Opublikowano: 5 marca 2019
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
