Cadillac marszałka w Fiałkowie
Głos Wielkopolski, 7 listopada 2014
Cadillac marszałka Józefa Piłsudskiego zaprezentowany zostanie dzisiaj w Belwederze, ale odrestaurowany został w Poznaniu. 80-letnie auto przeszło badania diagnostyczne w Stacji Kontroli w Fiałkowie, w gminie Dopiewo. – Renowacja zajęła nam prawie osiem miesięcy. Kupiliśmy taki sam model w USA i przenieśliśmy z niego potrzebne podzespoły – opowiada Paweł Sławiński, właściciel firmy Classic Cars.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 7 listopada 2014
Opublikowano: 7 listopada 2014
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów