Kobiety z mandatami radnych
Głos Wielkopolski, 21 listopada 2014
Choć w Radzie Miejskiej Swarzędza będzie aż 13 nowych radnych, to Barbara Czachura wybrana została ponownie, co więcej zgromadziła najwięcej głosów – 61,5%. Za priorytet swoich działań podaje reaktywację Młodzieżowej Rady Gminy.
W Puszczykowie radną została Elżbieta Bijaczewska, dyrektor PCPR i miłośniczka zielonych okolic w gminie. Chciałaby pracować w komisji budżetu oraz komisji polityki społecznej.
Opracowała: Klementyna Witczak
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 21 listopada 2014
Opublikowano: 21 listopada 2014
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów